Kumaş PerdePencerelerde tül, katlamalı veya diğer perde seçeneklerinin önüne gelecek şekilde, sağına veya soluna uygulanan, işlevselliği olmayan dekoratif amaçlı perdedir. Altta kullanılan perde uygulamalarına bağlı olarak kumaş tercihleri yapılabilir. Kumaş cinsi sınırlaması yoktur.%100 polyester ve %50polyester - %50 pamuk veya polyester-viscose olarak 140 cm ile 300 cm arası enlerde üretilmektedir.Pencerelerde tül, katlamalı veya diğer perde seçeneklerinin önüne gelecek şekilde, sağına veya soluna uygulanan, işlevselliği olmayan dekoratif amaçlı perdedir. Altta kullanılan perde uygulamalarına bağlı olarak kumaş tercihleri yapılabilir. Kumaş cinsi sınırlaması yoktur.%100 polyester ve %50polyester - %50 pamuk veya polyester-viscose olarak 140 cm ile 300 cm arası enlerde üretilmektedir.

Ev,ofis ve oteller için Permisan Perde ‘ Perlux2270’ perde ray sistemini geliştirdi. Kumaş ön ve arka kısmında aynı görünümde pileye sahiptir.Ray iç taşıyıcı vagonları arası 60 -80 mm ‘dir.Bu sistem sayesinde daha az kumaş
kullanılmaktadır.Kumaş üzerine dikilen özel ekstrafor ve taşıyıcı sayesinde boru pile sağlanmaktadır. Perde kontrolü paslanmaz çubuk elle yapılmaktadır.İstenilen açılarda kıvrımı yapılabilmektedir.Ray rengi istenilen ral renklerinde olabilmektedir. Ray sisteminin montajı tavana ve duvara monte edilmektedir.