Katlamalı PerdeKatlamalı perdeler evinizde gerçek anlamda lüks bir duygu yaratırlar. İç dekorasyon alanındaki en son yeniliklerden esinlenerek hazırlanan koleksiyonumuzda çok çeşitli kumaş türleri, sade ve desenli kumaşlar ve birçok renk alternatifi yer almaktadır.

Katlamalı Perdeler, kumaşın sakinleştirici yumuşaklığını, insanı canlandıran bir rahatlık sunarlar. Bize kumaşın sağladığı zerafeti getirirler... bize eskiyi anımsatırlar, bizi büyülerler. Katlamalı perdelerin yarattığı sıcaklığı ve zenginliği yaşayın, pencerelerinize yumuşak bir hava katın, onları ön plana çıkartın, güzel görünmesi için diğer perdelerin gerektirdiği zahmet olmaksızın hayatı kolaylaştırın, ışığı ve gizliliğinizi rahatça kontrol edin, katlamalı perde kumaş ve astar seçenekleri ile ışık filtreleme ve oda karartma özelliklerini dilediğiniz şekilde ayarlayın.

Katlamalı perdeler, diğer perdeler gibi yükseltilip alçaltılabilen dokunmuş kumaştan yapılır.. Katlamalı perdeler dışarıdan hem çeşitli miktarda ışık gelmesini sağlar, hem de istediğiniz ölçüde gizlilik seçeneği sunar. Katlamalı perdeler ister şık ister sportif bir atmosfere sahip olan her ortamda rahatlıkla kullanılabilecek şekilde çeşitli özelliklere sahiptirler. Katlamalı perdelerin her türlü zevke ve bütçeye uygun birçok çeşidi mevcuttur. Tam astarlı katlamalı perdeler zarif bir his uyandırmak için idealdir ve bu opsiyon tüm kumaş çeşitlerinde mevcuttur. Hafif, astarsız versiyon de bazı seçili kumaş türlerinde mevcuttur. Çok uygun fiyat ile daha kaygan, daha şık bir görünüm yaratabilirsiniz. Katlamalı perdelerimizde cazibe yaratmak için yumuşak bir şekilde katlanmış ilave bir kumaş içerir. Ayrıca yatak odaları için mükemmel bir karatma astarı seçeneği de sunmaktayız.Katlamalı perdeler bütün ev için uygundur, ancak kumaşın pencerede yarattığı yumuşak görünüm nedeniyle özellikle yatak odaları, yemek odaları ve salonlar için idealdir.